![wild berries](https://istor.me/wp-content/uploads/2022/08/296349242_10160044726670682_3207954081051496910_n-e1660240865991-841x1024.jpeg)
Πρωινό ξύπνημα, λίγο διάβασμα και περπάτημα. Μάζεμα βατόμουρων αναλογιζόμενος το τροφοσυλλεκτικό παρελθόν των προγόνων μας και την «ζωή στον παράδεισο».
Η επαφή με την φύση είναι το καλύτερο φάρμακο, ευλογία.
Πρωινό ξύπνημα, λίγο διάβασμα και περπάτημα. Μάζεμα βατόμουρων αναλογιζόμενος το τροφοσυλλεκτικό παρελθόν των προγόνων μας και την «ζωή στον παράδεισο».
Η επαφή με την φύση είναι το καλύτερο φάρμακο, ευλογία.